Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  M V FM V F  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Detalji na Kamionima 1:87

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Dannytruck
Moderator
Moderator



Posts : 76
Registered : 16.02.2013
Age : 43
Location : Vienna Austria

Detalji na Kamionima 1:87 Empty
PostajNaslov: Detalji na Kamionima 1:87   Detalji na Kamionima 1:87 Icon_minitime19/2/2013, 11:52

Pozdrav drustvo!
Evo malo savjeta oko uredivanja kamiona.
Kako mogu lako i jeftino napraviti ukras, zastitu, sanduk ili spremnik za alat na kamionima u 1:87

Promutiti kucnu apoteku, i u skoro svim pakovanjima za tablete imate tregerfoliu koju mozete koristiti kao ukrasni rifl-pleh. Postoje mustre koje kao ovaj moj primjer izgleda skoro original. Mogu se lagano sa skarama rezati i od njih napraviti sta bilo. Evo jedan primjerak. Cesto ih koristim i za stepenice na kabini kamiona.

Detalji na Kamionima 1:87 13516268mk

Detalji na Kamionima 1:87 13516269pj

Za izradu antena, koristim cestkice svih vrsta.
Mogu se malo natopiti na dnu tako da dobijete i drzac antene, naprimjer za CB-stanice.

Detalji na Kamionima 1:87 13516270bm

Uspjesne probe vam zelim, pozdrav Daniel
[Vrh] Go down
Telige
Administrator
Administrator
Telige


Posts : 233
Registered : 04.02.2013
Age : 51
Location : tu i tam

Detalji na Kamionima 1:87 Empty
PostajNaslov: Re: Detalji na Kamionima 1:87   Detalji na Kamionima 1:87 Icon_minitime19/2/2013, 11:55

Odlično kolega. Hvala na savjetima i tutorialu. Pošto i sam ponešto mrljim oko kamiona u 1:87, ovo su za mene dragocjeni savjeti. thank you
[Vrh] Go down
 
Detalji na Kamionima 1:87
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Mala škola maketarstva - Little School modeler :: Savjeti i tutorijali - Tips and Tricks-
Forum(o)Bir: